Patelnia do naleśników Berlinger Haus Rose-Gold BH-1523 25 cm ciemnobrązowy
Berlinger Haus Rose-Gold BH-1523 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Rose-Gold BH-1523 25 cm ciemnobrązowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Metallic naleśniki Pan różowe złoto BH-1523N | 80 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGERHAUS ROSE GOLD BH-1523 | 75 zł |
Patelnia do naleśników Berlinger Haus Rosegold, różowe złoto, 25 cm, BH/15 | 80 zł |
PATELNIA GRANITOWA DO NALEŚNIKÓW 25cm BERLINGER HAUS ROSE GOLD BH-1523 | 96 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →