Patelnia do naleśników Klausberg KB-7660 24 cm czarny
Zdjęcia 7 |
Klausberg KB-7660 |
|
Nadaje się do wszystkich typów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7660 24 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA MARMURKOWA DO NALEŚNIKÓW KLAUSBERG 24cm KB-7660 | 46 zł |
Patelnia do naleśników, kolor czarny-marmurek, Ø24cm Klausb | 45 zł |
Patelnia Marmurkowa Do Naleśników Klausberg 24cm Kb-7660 Lumarko! | 54 zł |
PATELNIA MARMURKOWA DO NALEŚNIKÓW KLAUSBERG 24cm KB-7660 | 62 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →