Сковорідка Klausberg KB-7036 30 см
Фото 6 |
Klausberg KB-7036 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7036 30 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 30cm KLAUSBERG KB-7036 | 75 zł |
Klausberg Patelnia Klausberg KB 7036 - 30 cm Ceramiczna Indukcja Granitowa | 78 zł |
Patelnia KLAUSBERG, 30 cm | 101 zł |
Patelnia aluminium, szary marmurek Ø30cm Klausber | 73 zł |
Patelnia Granitowa 30cm Klausberg Kb-7036 Lumarko! | 88 zł |
PATELNIA GRANITOWA 30cm KLAUSBERG KB-7036 | 98 zł |
Модификації Klausberg KB-7036
Ціни на Klausberg KB-7036 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7031 20 см | від 37 zł | 4 пропозиції | ||
Klausberg KB-7032 22 см | від 46 zł | 6 пропозицій | ||
Klausberg KB-7033 24 см | від 47 zł | 7 пропозицій | ||
Klausberg KB-7034 26 см | від 53 zł | 5 пропозицій | ||
Klausberg KB-7035 28 см | від 54 zł | 8 пропозицій | ||
Klausberg KB-7036 30 см | від 73 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →