Сотейник Klausberg KB-7173 26 см
Klausberg KB-7173 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7173 26 см
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Płaski garnek z pokrywką w wielu rozmiarach garnek indukcyjny stal szlache | 81 zł |
GARNEK PŁASKI Z POKRYWĄ 26cm KLAUSBERG KB-7173 | 80 zł |
Klausberg Garnek Klausberg KB 7173 Gaz Indukcja 4.6 L stalowy z pokrywką K | 99 zł |
Garnek Niski 4.5L 26Cm Klausberg [Kb-7173] | 82 zł |
Garnek stal, Ø26cm 4,6l Klausber | 81 zł |
Garnek Płaski Z Pokrywą 26cm Klausberg Kb-7173 Lumarko! | 94 zł |
GARNEK PŁASKI Z POKRYWĄ 26cm KLAUSBERG KB-7173 | 105 zł |
Модификації Klausberg KB-7173
Ціни на Klausberg KB-7173 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7172 24 см | від 74 zł | 5 пропозицій | ||
Klausberg KB-7173 26 см | від 80 zł | 7 пропозицій | ||
Klausberg KB-7174 28 см | від 90 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →