Сковорідка Klausberg KB-7692 28 см
Фото 7 |
Klausberg KB-7692 24 см28 см |
|
Підходить для всіх типів плит: газових, електричних, керамічних, галогенних та індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7692 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GŁĘBOKA MARMURKOWA Z POKRYWĄ KLAUSBERG 28cm KB-7692 | 77 zł |
Patelnia głęboka z powłoką marmurową non-stick 28cm KLAUSBERG KB-7692 | 86 zł |
Patelnia Marmurkowa Z Pokrywą Klausberg 28cm Kb-7692 Lumarko! | 92 zł |
PATELNIA MARMURKOWA Z POKRYWĄ KLAUSBERG 28cm KB-7692 | 103 zł |
Модификації Klausberg KB-7692
Ціни на Klausberg KB-7692 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7691 24 см | від 50 zł | 4 пропозиції | ||
Klausberg KB-7692 28 см | від 77 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →