Сотейник Klausberg KB-7172 24 см
Klausberg KB-7172 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7172 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GARNEK PŁASKI Z POKRYWĄ 24cm KLAUSBERG KB-7172 | 82 zł |
Klausberg Garnek Klausberg KB 7172 Gaz Indukcja 3.5 L stalowy z pokrywką K | 84 zł |
Garnek Niski 3.6L 24Cm Klausberg [Kb-7172] | 103 zł |
Garnek stal, Ø24cm 3,5l Klausber | 74 zł |
Garnek Płaski Z Pokrywą 24cm Klausberg Kb-7172 Lumarko! | 86 zł |
Модификації Klausberg KB-7172
Ціни на Klausberg KB-7172 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7172 24 см | від 74 zł | 5 пропозицій | ||
Klausberg KB-7173 26 см | від 80 zł | 7 пропозицій | ||
Klausberg KB-7174 28 см | від 90 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →