Сковорідка Klausberg KB-7296 28 см
Klausberg KB-7296 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7296 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 28cm KLAUSBERG KB-7296 GŁĘBOKA | 94 zł |
Klausberg Patelnia z pokrywką Klausberg KB 7296 Granitowa indukcyjna 28 cm | 86 zł |
Patelnia głęboka granitowa KLAUSBERG KB-7296, 28 cm | 94 zł |
Модификації Klausberg KB-7296
Ціни на Klausberg KB-7296 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7295 24 см | від 63 zł | 6 пропозицій | ||
Klausberg KB-7296 28 см | від 86 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →