Сковорідка Klausberg KB-7295 24 см
Klausberg KB-7295 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7295 24 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 24cm KLAUSBERG KB-7295 GŁĘBOKA | 81 zł |
Patelnia Klausberg 24cm | 78 zł |
Klausberg Patelnia Klausberg KB 7295 Granitowa indukcyjna z pokrywką 24 cm | 63 zł |
Patelnia głęboka granitowa KLAUSBERG KB-7295, 24 cm | 85 zł |
Patelnia głęboka z pokrywką, aluminium, szary marmurek, Ø24cm Klaus | 73 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm KLAUSBERG KB-7295 GŁĘBOKA | 97 zł |
Модификації Klausberg KB-7295
Ціни на Klausberg KB-7295 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7295 24 см | від 63 zł | 6 пропозицій | ||
Klausberg KB-7296 28 см | від 86 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →