Сковорідка Klausberg KB-7293 24 см
Klausberg KB-7293 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7293 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 24cm KLAUSBERG KB-7293 GŁĘBOKA | 66 zł |
Klausberg Patelnia Klausberg KB 7293 Granitowa indukcyjna nieprzywierająca | 54 zł |
Patelnia głęboka granitowa KLAUSBERG KB-7293, 24 cm | 59 zł |
Patelnia aluminium czarny marmurek Ø24cm Klausber | 67 zł |
Patelnia Granitowa 24cm Klausberg Kb-7293 Głęboka Lumarko! | 78 zł |
Модификації Klausberg KB-7293
Ціни на Klausberg KB-7293 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7293 24 см | від 54 zł | 5 пропозицій | ||
Klausberg KB-7294 28 см | від 81 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →