Patelnia Klausberg KB-7293 24 cm
Klausberg KB-7293 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7293 24 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KLAUSBERG KB-7293 24 cm | 66 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm KLAUSBERG KB-7293 GŁĘBOKA | 66 zł |
Patelnia KLAUSBERG KB-7293 24 cm | 66 zł |
Patelnia Klausberg 24cm | 70 zł |
Klausberg Patelnia Klausberg KB 7293 Granitowa indukcyjna nieprzywierająca | 54 zł |
Patelnia głęboka granitowa KLAUSBERG KB-7293, 24 cm | 59 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7293
Ceny na Klausberg KB-7293 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7293 24 cm | od 54 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7294 28 cm | od 81 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →