Patelnia Klausberg KB-7294 28 cm
Klausberg KB-7294 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7294 28 cm
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KLAUSBERG KB-7294 28 cm | 89 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm KLAUSBERG KB-7294 GŁĘBOKA | 89 zł |
Patelnia KLAUSBERG KB-7294 28 cm | 89 zł |
Patelnia Klausberg 28cm | 90 zł |
Klausberg Patelnia Klausberg KB 7294 Granitowa indukcyjna nieprzywierająca | 81 zł |
Patelnia głęboka granitowa KLAUSBERG KB-7294, 28 cm | 95 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7294
Ceny na Klausberg KB-7294 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7293 24 cm | od 54 zł | 7 oferty | ||
Klausberg KB-7294 28 cm | od 81 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →