Patelnia Klausberg KB-7606 28 cm chrom
Zdjęcia 4 |
Klausberg KB-7606 24 cm 28 cm |
|
Zawiera wkład do gotowania jajek (4 porcje).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7606 28 cm chrom
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA 20cm Z WKŁADEM DO JAJEK KLAUSBERG KB-7606 | 95 zł |
Patelnia Klausberg PATELNIA 20cm Z WKŁADEM DO JAJEK KLAUSBERG KB-7606 | 111 zł |
Patelnia do jajek w koszulce Sadzonych pokrywką 20 | 82 zł |
Patelnia 20Cm Z Wkładem Do Jajek Klausberg Kb-7606 | 104 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7606
Ceny na Klausberg KB-7606 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7607 24 cm stal nierdzewna | od 129 zł | 5 oferty | ||
Klausberg KB-7606 28 cm chrom | od 82 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →