Patelnia Klausberg KB-7607 24 cm stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Klausberg KB-7607 24 cm 28 cm |
|
Zawiera wkład do gotowania jajek (6 porcji).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7607 24 cm stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA 24cm Z WKŁADEM DO JAJEK KLAUSBERG KB-7607 | 129 zł |
Patelnia 24Cm Z Wkładem Do Jajek Klausberg Kb-7607 | 135 zł |
Patelnia z wkładem do jajek, szklana pokrywka, ø24cm Klausbe | 132 zł |
Patelnia 24cm Z Wkładem Do Jajek Klausberg Kb-7607 Lumarko! | 153 zł |
PATELNIA 24cm Z WKŁADEM DO JAJEK KLAUSBERG KB-7607 | 167 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7607
Ceny na Klausberg KB-7607 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7607 24 cm stal nierdzewna | od 129 zł | 5 oferty | ||
Klausberg KB-7606 28 cm chrom | od 82 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →