Patelnia Klausberg KB-7666 24 cm
Zdjęcia 5 |
Klausberg KB-7666 24 cm28 cm |
|
Nadaje się do wszystkich typów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7666 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA MARMURKOWA Z POKRYWĄ KLAUSBERG 24cm KB-7666 | 64 zł |
Patelnia z pokrywką, kolor czarny-marmurek, Ø24CM Klausbe | 63 zł |
Patelnia Marmurkowa Z Pokrywą Klausberg 24cm Kb-7666 Lumarko! | 74 zł |
PATELNIA MARMURKOWA Z POKRYWĄ KLAUSBERG 24cm KB-7666 | 84 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7666
Ceny na Klausberg KB-7666 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7666 24 cm | od 63 zł | 4 oferty | ||
Klausberg KB-7667 28 cm | od 79 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →