Гриль-сковорідка Klausberg KB-7661 24 см
Фото 5 |
Klausberg KB-7661 24 см28 см |
|
Підходить для всіх типів плит: газових, електричних, керамічних, галогенних та індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7661 24 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRILLOWA MARMURKOWA KLAUSBERG 24cm KB-7661 | 56 zł |
Patelnia grillowa z powłoką marmurową 24cm KLAUSBERG KB-7661 | 61 zł |
Patelnia Grillowa Marmurkowa Klausberg 24cm Kb-7661 Lumarko! | 66 zł |
PATELNIA GRILLOWA MARMURKOWA KLAUSBERG 24cm KB-7661 | 75 zł |
Модификації Klausberg KB-7661
Ціни на Klausberg KB-7661 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7661 24 см | від 56 zł | 4 пропозиції | ||
Klausberg KB-7662 28 см | від 65 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →