Сковорідка Klausberg KB-7032 22 см
Фото 6 |
Klausberg KB-7032 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7032 22 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia Klausberg 22cm | 54 zł |
PATELNIA GRANITOWA 22cm KLAUSBERG KB-7032 | 46 zł |
Klausberg Patelnia z powłoką granitową Klausberg KB 7032 - 22 cm Ceramiczn | 60 zł |
Patelnia Granitowa 22Cm Klausberg Marmo Gold [Kb-7032] | 50 zł |
Patelnia Granitowa 22cm Klausberg Kb-7032 Lumarko! | 55 zł |
Модификації Klausberg KB-7032
Ціни на Klausberg KB-7032 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7031 20 см | від 37 zł | 4 пропозиції | ||
Klausberg KB-7032 22 см | від 46 zł | 6 пропозицій | ||
Klausberg KB-7033 24 см | від 47 zł | 7 пропозицій | ||
Klausberg KB-7034 26 см | від 53 zł | 5 пропозицій | ||
Klausberg KB-7035 28 см | від 54 zł | 8 пропозицій | ||
Klausberg KB-7036 30 см | від 73 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →