Сковорідка Klausberg KB-7192 30 см чорний
Klausberg KB-7192 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7192 30 см чорний
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 30cm Z POKRYWĄ KLAUSBERG KB-7192 | 94 zł |
Patelnia z pokrywką 30 cm Indukcja marmurek KB7192 | 80 zł |
Klausberg Patelnia marmurowa Klausberg KB 7192 indukcja 30 cm z pokrywką K | 97 zł |
Patelnia z pokrywką KLAUSBERG, 30 cm | 126 zł |
Klausberg Patelnia 30 cm z pokrywką granitowa Klausberg KB 7192 indukcja K | 97 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →