Сковорідка Klausberg KB-7289 18 см
Klausberg KB-7289 16 см18 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7289 18 см
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Patelnia KLAUSBERG KB-7289 18 cm | 39 zł |
PATELNIA GRANITOWA 18cm KLAUSBERG KB-7289 | 39 zł |
Patelnia Klausberg 18cm | 43 zł |
Patelnia KLAUSBERG KB-7289 18 cm | 39 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Klausberg KB-7289
Ціни на Klausberg KB-7289 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7288 16 см | від 28 zł | 9 пропозицій | ||
Klausberg KB-7289 18 см | від 32 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →