Сковорідка Klausberg KB-7667 28 см
Фото 5 |
Klausberg KB-7667 24 см28 см |
|
Підходить для всіх типів плит: газових, електричних, керамічних, галогенних та індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7667 28 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA MARMURKOWA Z POKRYWĄ KLAUSBERG 28cm KB-7667 | 79 zł |
Patelnia głęboka z powłoką marmurową 28cm KLAUSBERG KB-7667 | 88 zł |
Patelnia z pokrywką, kolor czarny-marmurek, Ø28CM Klausbe | 81 zł |
Patelnia Marmurkowa Z Pokrywą Klausberg 28cm Kb-7667 Lumarko! | 94 zł |
PATELNIA MARMURKOWA Z POKRYWĄ KLAUSBERG 28cm KB-7667 | 105 zł |
Модификації Klausberg KB-7667
Ціни на Klausberg KB-7667 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7666 24 см | від 63 zł | 5 пропозицій | ||
Klausberg KB-7667 28 см | від 79 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →