Patelnia Klausberg KB-7667 28 cm
Zdjęcia 5 |
Klausberg KB-7667 24 cm28 cm |
|
Nadaje się do wszystkich typów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7667 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA MARMURKOWA Z POKRYWĄ KLAUSBERG 28cm KB-7667 | 79 zł |
Patelnia z pokrywką, kolor czarny-marmurek, Ø28CM Klausbe | 81 zł |
Patelnia Marmurkowa Z Pokrywą Klausberg 28cm Kb-7667 Lumarko! | 94 zł |
PATELNIA MARMURKOWA Z POKRYWĄ KLAUSBERG 28cm KB-7667 | 105 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7667
Ceny na Klausberg KB-7667 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7666 24 cm | od 63 zł | 4 oferty | ||
Klausberg KB-7667 28 cm | od 79 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →