Сковорідка Klausberg KB-7294 28 см
Klausberg KB-7294 24 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7294 28 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA GRANITOWA 28cm KLAUSBERG KB-7294 GŁĘBOKA | 89 zł |
Patelnia Klausberg 28cm | 90 zł |
Klausberg Patelnia Klausberg KB 7294 Granitowa indukcyjna nieprzywierająca | 81 zł |
Patelnia głęboka granitowa KLAUSBERG KB-7294, 28 cm | 95 zł |
Patelnia głęboka aluminium, szary marmurek Ø28cm Klausb | 88 zł |
PATELNIA GRANITOWA 28cm KLAUSBERG KB-7294 GŁĘBOKA | 114 zł |
Модификації Klausberg KB-7294
Ціни на Klausberg KB-7294 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7293 24 см | від 54 zł | 5 пропозицій | ||
Klausberg KB-7294 28 см | від 81 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →