Сковорідка Klausberg KB-7306 18 см
Klausberg KB-7306 16 см18 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klausberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klausberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klausberg KB-7306 18 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Klausberg Patelnia granitowa Klausberg KB 7306 indukcja szara 18 cm Klausb | 33 zł |
Patelnia granitowa KLAUSBERG KB-7306, 18 cm | 46 zł |
Patelnia aluminium, szary marmurek, Ø18cm Klausber | 41 zł |
Patelnia Granitowa 18cm Klausberg Kb-7306 Lumarko! | 49 zł |
PATELNIA GRANITOWA 18cm KLAUSBERG KB-7306 | 56 zł |
Модификації Klausberg KB-7306
Ціни на Klausberg KB-7306 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7305 16 см | від 29 zł | 7 пропозицій | ||
Klausberg KB-7306 18 см | від 33 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →