Сковорідка King Hoff KH-3955 20 см
Фото 3 |
King Hoff KH-3955 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог King Hoff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі King Hoff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити King Hoff KH-3955 20 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PATELNIA MARMURKOWA KINGHOFF 20cm KH-3955 | 40 zł |
KING Hoff Patelnia na indukcję Kinghoff KH 3955 20 cm Granitowa KH3955 | 35 zł |
Patelnia marmurkowa KINGHOFF KH-3955, 20 cm | 43 zł |
Patelnia z pokrywką, aluminium, czarny marmurek Ø20cm Kingho | 39 zł |
Patelnia Marmurkowa Kinghoff 20cm Kh-3955 Lumarko! | 46 zł |
PATELNIA MARMURKOWA KINGHOFF 20cm KH-3955 | 53 zł |
Модификації King Hoff KH-3955
Ціни на King Hoff KH-3955 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3955 20 см | від 35 zł | 6 пропозицій | ||
King Hoff KH-3956 22 см | від 50 zł | 2 пропозиції | ||
King Hoff KH-3957 24 см | від 42 zł | 11 пропозицій | ||
King Hoff KH-3958 26 см | від 67 zł | 5 пропозицій | ||
King Hoff KH-3959 28 см | від 74 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →