Сковорідка для млинців King Hoff KH-1128 28 см
King Hoff KH-1128 22 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог King Hoff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі King Hoff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити King Hoff KH-1128 28 см
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kinghoff KH 1128 naleśnik patelnia z granitu średnica 28 cm x 20 cm unknow | 79 zł |
PATELNIA DO NALEŚNIKÓW Z POWŁOKĄ MARMUROWĄ KINGHOFF KH-1128 28cm | 40 zł |
Patelnia do naleśników 28 cm KH-1128 | 53 zł |
Kinghoff Patelnia Kinghoff KH 1128 / 6029 Granitowa do Naleśników 28 cm In | 43 zł |
PATELNIA DO NALEŚNIKÓW KiNGHOFF 28cm [KH-1128] | 50 zł |
KING Hoff Patelnia do nalesników KingHoff KH 1128 Marmurowa Indukcja GAZ K | 43 zł |
Модификації King Hoff KH-1128
Ціни на King Hoff KH-1128 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-1127 22 см | від 30 zł | 13 пропозицій | ||
King Hoff KH-1128 28 см | від 40 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →