Patelnia do naleśników King Hoff KH-1128 28 cm
King Hoff KH-1128 22 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1128 28 cm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
King Hoff Blok noży KH -1091/1092/1093/1094 pomarańczowy | 40 zł |
Patelnia KINGHOFF do naleśników KH-1128 28 cm | 43 zł |
PATELNIA DO NALEŚNIKÓW Z POWŁOKĄ MARMUROWĄ KINGHOFF KH-1128 28cm | 40 zł |
Patelnia do naleśników 28 cm KH-1128 | 53 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje King Hoff KH-1128
Ceny na King Hoff KH-1128 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-1127 22 cm | od 30 zł | 12 oferty | ||
King Hoff KH-1128 28 cm | od 40 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →