Patelnia grillowa Klausberg KB-7661 24 cm
Zdjęcia 5 |
Klausberg KB-7661 24 cm28 cm |
|
Nadaje się do wszystkich typów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7661 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA GRILLOWA MARMURKOWA KLAUSBERG 24cm KB-7661 | 56 zł |
Patelnia, kolor czarny-marmurek, Ø24CM Klausber | 56 zł |
Patelnia Grillowa Marmurkowa Klausberg 24cm Kb-7661 Lumarko! | 66 zł |
PATELNIA GRILLOWA MARMURKOWA KLAUSBERG 24cm KB-7661 | 75 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7661
Ceny na Klausberg KB-7661 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7661 24 cm | od 56 zł | 6 oferty | ||
Klausberg KB-7662 28 cm | od 65 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →