Patelnia Klausberg KB-7691 24 cm
Zdjęcia 7 |
Klausberg KB-7691 24 cm28 cm |
|
Nadaje się do wszystkich typów kuchenek: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, halogenowych i indukcyjnych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7691 24 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA GŁĘBOKA MARMURKOWA Z POKRYWĄ KLAUSBERG 24cm KB-7691 | 60 zł |
Patelnia Marmurkowa Z Pokrywą Klausberg 24cm Kb-7691 Lumarko! | 73 zł |
PATELNIA MARMURKOWA Z POKRYWĄ KLAUSBERG 24cm KB-7691 | 82 zł |
Modyfikacje Klausberg KB-7691
Ceny na Klausberg KB-7691 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7691 24 cm | od 60 zł | 3 oferty | ||
Klausberg KB-7692 28 cm | od 77 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →