Patelnia Klausberg KB-7034 26 cm
Zdjęcia 6 |
Klausberg KB-7034 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7034 26 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KLAUSBERG KB-7034 26 cm | 70 zł |
Patelnia Klausberg 26cm | 54 zł |
Klausberg Patelnia na indukcję Klausberg KB 7034 - 26 cm Ceramiczna Granit | 58 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Klausberg KB-7034
Ceny na Klausberg KB-7034 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7031 20 cm | od 37 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7032 22 cm | od 43 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7033 24 cm | od 47 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7034 26 cm | od 53 zł | 8 oferty | ||
Klausberg KB-7035 28 cm | od 54 zł | 10 oferty | ||
Klausberg KB-7036 30 cm | od 73 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →