Patelnia Klausberg KB-7288 16 cm
Klausberg KB-7288 16 cm18 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7288 16 cm
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KLAUSBERG KB-7288 16 cm | 33 zł |
PATELNIA GRANITOWA 16cm KLAUSBERG KB-7288 | 37 zł |
Patelnia KLAUSBERG KB-7288 16 cm | 33 zł |
Patelnia Klausberg 16cm | 41 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Klausberg KB-7288
Ceny na Klausberg KB-7288 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7288 16 cm | od 28 zł | 9 oferty | ||
Klausberg KB-7289 18 cm | od 32 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →