Chochla King Hoff KH-4321
King Hoff KH-4321 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-4321
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rondel KINGHOFF KH-4321 12 cm | 41 zł |
RONDELEK STALOWY Z POKRYWĄ 12cm KINGHOFF CHEF 0,5L KH-4321 | 39 zł |
Rondel KINGHOFF KH-4321 12 cm | 41 zł |
KingHoff Rondel 12cm KH-4321 | 47 zł |
Rondelek z pokrywą KINGHOFF KH-4321, 12 cm, 500 ml | 39 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-4321
Ceny na King Hoff KH-4321 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-4321 | od 39 zł | 6 oferty | ||
King Hoff KH-4322 | od 47 zł | 8 oferty | ||
King Hoff KH-4323 | od 55 zł | 7 oferty | ||
King Hoff KH-4324 | od 58 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →