Chochla King Hoff KH-4324
King Hoff KH-4324 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-4324
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RONDELEK STALOWY Z POKRYWĄ 18cm KINGHOFF CHEF 2L KH-4324 | 62 zł |
KingHoff Rondel 18cm KH-4324 | 68 zł |
Rondelek z pokrywą KINGHOFF KH-4324, 18 cm, 2 l | 63 zł |
Rondelek Z Pokrywą 18cm Kinghoff Kh-4324 2l Lumarko! | 74 zł |
RONDELEK Z POKRYWĄ 18cm KINGHOFF KH-4324 2L | 84 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-4324
Ceny na King Hoff KH-4324 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-4321 | od 39 zł | 5 oferty | ||
King Hoff KH-4322 | od 48 zł | 5 oferty | ||
King Hoff KH-4323 | od 55 zł | 5 oferty | ||
King Hoff KH-4324 | od 62 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →