Garnek do gotowania na parze King Hoff KH-3322
King Hoff KH-3322 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3322
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK NA PARĘ KINGHOFF 5 ELEM. 20cm KH-3322 | 119 zł |
KingHoff Garnek do gotowania na parze 20cm (KH-3322) | 131 zł |
Garnek na parę KINGHOFF KH-3322, 5 elem., 20 cm | 125 zł |
Garnek do gotowania na parze, stal zestaw 5 elementów Ø20cm 3,1l Kingho | 119 zł |
GARNEK NA PARĘ KINGHOFF 5 ELEM. 20cm KH-3322 | 158 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-3322
Ceny na King Hoff KH-3322 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3317 | od 135 zł | 4 oferty | ||
King Hoff KH-3322 | od 119 zł | 5 oferty | ||
King Hoff KH-3320 | od 159 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →