Garnek do gotowania na parze King Hoff KH-3329
Zdjęcia 3 |
King Hoff KH-3329 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3329
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KINGHOFF KH-3329 22 cm | 200 zł |
GARNEK NA PARĘ KINGHOFF 5 ELEM. 22cm KH-3329 | 189 zł |
Garnek KINGHOFF KH-3329 22 cm | 200 zł |
KingHoff GARNKI DO GOTOWANIA NA PARZE 5 ELE / 22CM KINGHOFF [KH-3329] | 188 zł |
Garnki Do Gotowania Na Parze 5 Ele / 22Cm Kinghoff [Kh-3329] | 202 zł |
Garnek do gotowania na parze, stal zestaw 5 elementów Ø22cm 4l Kingho | 168 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →