Garnek do gotowania na parze King Hoff KH-3318
King Hoff KH-3318 2.5 l5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3318
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KINGHOFF KH-3318 24 cm | 118 zł |
GARNEK NA PARĘ KINGHOFF 3 ELEM. 24cm KH-3318 | 109 zł |
Garnek KINGHOFF KH-3318 24 cm | 118 zł |
KingHoff Garnek do gotowania na parze 24cm (KH-3318) | 109 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje King Hoff KH-3318
Ceny na King Hoff KH-3318 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3315 | od 75 zł | 6 oferty | ||
King Hoff KH-3318 | od 106 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →