Garnek do gotowania na parze King Hoff KH-3319
King Hoff KH-3319 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3319
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KINGHOFF KH-3319 24 cm | 146 zł |
GARNEK NA PARĘ KINGHOFF 4 ELEM. 24cm KH-3319 | 129 zł |
Garnek KINGHOFF KH-3319 24 cm | 146 zł |
KING Hoff Garnek do gotowania na parze Kinghoff KH 3319 24 cm PAROWAR KB71 | 162 zł |
Garnek na parę KINGHOFF KH-3319, 24 cm, 5 l | 169 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-3319
Ceny na King Hoff KH-3319 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3316 | od 103 zł | 7 oferty | ||
King Hoff KH-3321 | od 108 zł | 7 oferty | ||
King Hoff KH-3319 | od 129 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →