Chochla King Hoff KH-1253
King Hoff KH-1253 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1253
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RONDEL 12cm Z POKRYWĄ KINGHOFF KH-1253 0,5L | 42 zł |
Rondel Stalowy Z Pokrywką 0.5L 12Cm Kinghoff Kh-1253 | 42 zł |
Rondel z pokrywką, stal Ø12cm 0,5l Kingho | 40 zł |
Rondel Z Pokrywą 12cm Kinghoff Kh-1253 0,5l Lumarko! | 49 zł |
RONDEL Z POKRYWĄ 12cm KINGHOFF KH-1253 0,5L | 56 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-1253
Ceny na King Hoff KH-1253 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-1253 | od 40 zł | 5 oferty | ||
King Hoff KH-1254 | od 45 zł | 1 oferta | ||
King Hoff KH-1255 | od 50 zł | 7 oferty | ||
King Hoff KH-1256 | od 57 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →