Zestaw naczyń King Hoff KH-1095
King Hoff KH-1095 |
|
Wyposażenie: garnki (16 cm, 1,7 l; 18 cm, 2,4 l; 20 cm, 3,2 l; 24 cm, 5,6 l)
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1095
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
8 ELEMENTOWY ZESTAW GARNKÓW KINGHOFF KH-1095 | 199 zł |
Zestaw garnków KINGHOFF KH-1095, 8 elementów | 175 zł |
Zestaw garnków 8 elementów, stal Ø16/18/20/24cm Kingh | 204 zł |
Komplet Garnków Stalowych 8 Elementów Kinghoff Kh-1095 Lumarko! | 220 zł |
Komplet garnków stalowych 8 elementów Kinghoff KH-1095 | 239 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →