Garnek Staub 40510-284
Zdjęcia 6 |
Staub 40510-284 |
|
Struktura kropelek po wewnętrznej stronie wieczka tworzy efekt deszczu: parująca wilgoć wraca do produktu, poprawiając smak składników.
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Staub 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Staub.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Staub 40510-284
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek STAUB La Cocotte 40510-284-0 Niebieski 26 cm | 1 410 zł |
STAUB Garnek żeliwny okrągły 26 cm granatowy (40510-284-0) | 1 380 zł |
STAUB Staub okrągły garnek z żeliwa, trójwarstwowa emalia 5,2 l ciemnonieb | 1 759 zł |
Staub Round Cocotte 26 Cm Cooking Pot Niebieski 40510-284-0 | 1 165 zł |
Staub, Garnek żeliwny okrągły 5.2 l, Niebieski | 1 576 zł |
Modyfikacje Staub 40510-284
Ceny na Staub 40510-284 |
---|---|---|---|---|
Staub 40510-283 | od 1 023 zł | 7 oferty | ||
Staub 40510-284 | od 1 165 zł | 7 oferty | ||
Staub 40510-285 | od 1 085 zł | 2 oferty | ||
Staub 40510-286 | od 1 279 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →