Garnek King Hoff KH-4327
Zdjęcia 3 |
King Hoff KH-4327 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-4327
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KINGHOFF KH-4327 16 cm | 56 zł |
GARNEK STALOWY Z POKRYWĄ 16cm KINGHOFF CHEF 1,5L KH-4327 | 56 zł |
Garnek KINGHOFF KH-4327 16 cm | 56 zł |
KingHoff GARNEK 1.5L 16CM KINGHOFF [KH-4327] | 62 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →