Garnek do gotowania na parze King Hoff KH-3320
King Hoff KH-3320 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3320
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KINGHOFF KH-3320 24 cm | 240 zł |
KingHoff Garnek do gotowania na parze 24cm (KH-3320) | 159 zł |
Garnek na parę KINGHOFF KH-3320, 24 cm, 5 l | 200 zł |
Garnek do gotowania na parze, stal zestaw 5 elementów Ø24cm 5l Kingho | 159 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-3320
Ceny na King Hoff KH-3320 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3317 | od 135 zł | 4 oferty | ||
King Hoff KH-3322 | od 119 zł | 5 oferty | ||
King Hoff KH-3320 | od 159 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →