Zestaw przyborów kuchennych King Hoff KH-1325
King Hoff KH-1325 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1325
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw przyborów kuchennych KINGHOFF KH-1325 (7 elementów) | 114 zł |
ZESTAW PRZYBORÓW KUCHENNYCH KINGHOFF KH-1325 DREWNO AKACJOWE | 105 zł |
Zestaw przyborów kuchennych KINGHOFF KH-1325 (7 elementów) | 114 zł |
KingHoff 6 elementowy zestaw akacjowych przyborów kuchennych Kinghoff KH-1 | 114 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →