Zestaw przyborów kuchennych Joseph Joseph Elevate 10151
Zdjęcia 5 |
Joseph Joseph Elevate 10151 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Joseph Joseph 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Joseph Joseph.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Joseph Joseph Elevate 10151
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw Joseph Joseph Elevate 10151 szary DO-KA-SZP-JOS-049 | 489 zł |
Joseph Joseph Zestaw narzędzi 6-częściowy Joseph Joseph Elevate szary | 444 zł |
Zestaw 6 narzędzi na karuzeli 7el. Elevate™ - Joseph Joseph | 476 zł |
Zestaw narzędzi kuchennych ze stojakiem, Elevate Joseph Joseph, czarny, 7 | 529 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →