Zestaw przyborów kuchennych WMF Profi Plus 18.7670.9990
WMF Profi Plus 18.7670.9990 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog WMF 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele WMF.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup WMF Profi Plus 18.7670.9990
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw kuchenny WMF Profi Plus 18.7670.9990 (7 elementów) | 420 zł |
WMF - Profi Plus zestaw 7 szt. akcesoriów na stojaku. | 510 zł |
WMF Profi Plus Zestaw przyborów kuchennych 7cz. | 555 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →