Zestaw przyborów kuchennych Joseph Joseph Nest 10124
Zdjęcia 7 |
Joseph Joseph Nest 10124 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Joseph Joseph 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Joseph Joseph.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Joseph Joseph Nest 10124
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw Joseph Joseph Nest 10124 DO-KA-SZP-JOS-021 | 163 zł |
Zestaw przyborów kuchennych JOSEPH JOSEPH 10124 (6 elementów) | 169 zł |
Zestaw przyborów kuchennych JOSEPH JOSEPH 10124 (6 elementów) | 163 zł |
Joseph Joseph Zestaw narzędzi kuchennych Joseph Joseph Nest multikolor | 213 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →