Mleczarz King Hoff KH-3108
Zdjęcia 5 |
King Hoff KH-3108 1 l1.5 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3108
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK DO MLEKA 1L Z GWIZDKIEM KINGHOFF KH-3108 | 49 zł |
KingHoff Garnek do mleka 13.5cm (KH-3108) | 53 zł |
Garnek do mleka KINGHOFF KH-3108, 1 l | 53 zł |
Garnek do mleka1l, stal Kinghoff | 48 zł |
Kinghoff Garnek Do Mleka 1l Kh-3108 Lumarko! | 56 zł |
KINGHOFF GARNEK DO MLEKA 1L KH-3108 | 64 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-3108
Ceny na King Hoff KH-3108 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3108 | od 48 zł | 6 oferty | ||
King Hoff KH-3109 | od 53 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →