Garnek do gotowania na parze King Hoff KH-3317
King Hoff KH-3317 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3317
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK NA PARĘ KINGHOFF 5 ELEM. 18cm KH-3317 | 139 zł |
KingHoff Garnek do gotowania na parze 18cm (KH-3317) | 139 zł |
KING Hoff Garnek do gotowania na parze Kinghoff KH 3317 18 cm PAROWAR S000 | 135 zł |
Garnki Do Gotowania Na Parze 2.5L 18Cm 5 Ele. Kinghoff [Kh-3317] | 149 zł |
Garnek do gotowania na parze, stal zestaw 5 elementów Ø18cm 2,5l Kingho | 138 zł |
Garnek Na Parę Kinghoff 5 Elem. 18cm Kh-3317 Lumarko! | 162 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-3317
Ceny na King Hoff KH-3317 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3317 | od 135 zł | 6 oferty | ||
King Hoff KH-3322 | od 119 zł | 5 oferty | ||
King Hoff KH-3320 | od 159 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →