Garnek do gotowania na parze King Hoff KH-3316
King Hoff KH-3316 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-3316
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KINGHOFF KH-3316 18 cm | 119 zł |
KING Hoff Garnek do gotowania na parze KingHoff KH 3316 PAROWAR KB7136,KH3 | 107 zł |
Garnki Do Gotowania Na Parze 2.5L 18Cm 4 Ele. Kinghoff [Kh-3316] | 126 zł |
Garnek do gotowania na parze, stal zestaw 4 elementy Ø18cm 2,5l Kinghof | 103 zł |
GARNEK NA PARĘ KINGHOFF 4 ELEM. 18cm KH-3316 | 133 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-3316
Ceny na King Hoff KH-3316 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3316 | od 103 zł | 7 oferty | ||
King Hoff KH-3321 | od 108 zł | 7 oferty | ||
King Hoff KH-3319 | od 126 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →