Chochla King Hoff KH-1255
King Hoff KH-1255 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1255
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RONDEL 16cm Z POKRYWĄ KINGHOFF KH-1255 1,5L | 50 zł |
KingHoff Rondel 16cm (KH-1255) | 60 zł |
Rondel Stalowy Z Pokrywką 1.5L 16Cm Kinghoff Kh-1255 | 52 zł |
Rondel z pokrywką, stal Ø16cm 1,5l Kingho | 51 zł |
KingHoff RONDEL STALOWY Z POKRYWKĄ 1.5L 16cm KINGHOFF KH-1255 | 65 zł |
Rondel Z Pokrywą 16cm Kinghoff Kh-1255 1,5l Lumarko! | 61 zł |
RONDEL Z POKRYWĄ 16cm KINGHOFF KH-1255 1,5L | 69 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-1255
Ceny na King Hoff KH-1255 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-1253 | od 40 zł | 5 oferty | ||
King Hoff KH-1254 | od 45 zł | 1 oferta | ||
King Hoff KH-1255 | od 50 zł | 7 oferty | ||
King Hoff KH-1256 | od 57 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →