Patelnia do naleśników Maestro MR1206-22 22 cm
Zdjęcia 5 |
Maestro MR1206-22 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Maestro MR1206-22
Ceny na Maestro MR1206-22 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1206-20 20 cm | od 34 zł | 2 oferty | ||
Maestro MR1206-22 22 cm | od 39 zł | 1 oferta | ||
Maestro MR1206-24 24 cm | od 43 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →