Patelnia BALLARINI Murano 75002-932 28 cm szary
Zdjęcia 8 |
BALLARINI Murano 75002-932 |
|
Wskaźnik ciepła Thermopoint do energooszczędnego gotowania.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BALLARINI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BALLARINI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BALLARINI Murano 75002-932 28 cm szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ballarini Murano Patelnia Sauté Z Uchwytem 28 Cm | 276 zł |
Ballarini Granitowa patelnia sauté z 2 uchwytami Ballarini Murano - 28 cm | 260 zł |
Patelnia Sauté 2h 28 cm - Ballarini | 254 zł |
Ballarini Murano 75002-932-0 Indukcja Granitium Extreme 28cm | 200 zł |
Ballarini Murano 75002-932-0 Indukcja Granitium Extreme 28cm | 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →